Usługi kominiarskie - Sandomierz

Problemy z instalacją gazową, kominem czy pokryciem dachu często mogą prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji. Co gorsza, w większości tego rodzaju przypadków nie ma możliwości samodzielnego naprawienia awarii, ewentualnie działanie tego typu jest po prostu niebezpieczne. Pomóc wtedy może przedsiębiorstwo usługowo-handlowe Słoneczko, prowadzące Rejonowy Zakład Kominiarski nr 6 w Sandomierzu. Nasza firma wyróżnia się spośród konkurencji z co najmniej trzech powodów:

  • Mamy bardzo szeroką ofertę.
  • Usługi zawsze są realizowane z najwyższą dokładnością i starannością.
  • Ceny są atrakcyjne dla klientów.

Nasze podejście sprawia, że zarówno korzystające z usług kominiarskich instytucje, jak i klienci indywidualni chętnie wracają i polecają nas znajomym – co jest zawsze największą pochwałą i dowodem profesjonalizmu. Obecnie koncentrujemy się na pracach, takich jak:

  • Oczyszczanie, konserwacja i modernizacja instalacji kominowych.
  • Wykonywanie odbiorów i sprawdzanie stanu technicznego kominów i instalacji gazowych.
  • Montaż i remonty pokryć dachowych oraz układów rynien.
  • Czyszczenie kominków, pieców kaflowych, kotłów CO itp.

Podejmujemy się także innych zadań związanych z pracą na wysokościach lub też montażem i obsługą sieci grzewczych. A jeśli nie jesteś pewny, czy podejmiemy się wykonania określonego zadania, to koniecznie odwiedź zakładkę „zakres usług” lub też skontaktuj się z nami telefonicznie czy mailowo. Staramy się bowiem pomóc każdej osobie lub firmie mającej problem z kominem, dachem, piecem czy instalacjami gazowymi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług kominiarskich. Nasz kominiarz z pewnością poradzi sobie z każdym zadaniem!

REJONOWY ZAKŁAD KOMINIARSKI NR 6

Dyrektor Zakładu Mistrz Kominiarski Edward Łysak  tel. 508-187-975

Z-CA DYREKTORA – Mistrz Kominiarski inż. Grzegorz Łysak 606-261-967

ul. Jakubowskiego 5, 27-600 Sandomierz

MAPKA DOJAZDOWA

sloneczko-kominiarz.eblur.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY