Zakład kominiarski - Radom

Masz problem z zatkanym kominem? Szukasz specjalisty od odbiorów instalacji gazowej? A może szukasz firmy, która pomoże Ci w remoncie dachu? W tych zadaniach wesprzeć Cię może firma Słoneczko, prowadząca Rejonowy Zakład Kominiarski nr 5 w Radomiu, która oferuje swoim klientom bardzo wiele usług. Do głównych gałęzi naszej działalności należą:

  • Prace kominiarskie – przeglądy kominów i instalacji, ich czyszczenie różnymi metodami.
  • Usługi remontowe – przebudowy, modernizacje i frezowanie kominów, montaż wkładów, nasad, malowanie i odnawianie powierzchni dachowych, krycie papą itp.
  • Usługi konserwacyjno-pomiarowe – dokonywanie odbiorów kominiarskich i gazowych instalacji, sprawdzanie stanu technicznego, pomiary instalacji odgromowych i elektrycznych.

Co warte podkreślenia, nasza firma przyjmuje także zamówienia na inne prace budowlane, remontowe czy montażowe realizowane na wysokościach, czy też związane z instalacjami grzewczymi. Największą siłą naszego przedsiębiorstwa jest jednak wysoka jakość usług kominiarskich, które wykonywane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ewentualne błędy, które może popełnić niesumienny kominiarz, mogą mieć fatalne skutki zarówno dla budynku, jak i jego mieszkańców. Dlatego też, jeśli nie chcesz się martwić, czy przegląd instalacji, czyszczenie komina bądź naprawa dachu zostały wykonane naprawdę dobrze, to skontaktuj się z nami już dziś! Jesteśmy przekonani, że sprostamy nawet najtrudniejszym zadaniom!

REJONOWY ZAKŁAD KOMINIARSKI NR 5

Dyrektor Zakładu Mistrz Kominiarski Edward Łysak  tel. 508-187-975

Z-CA DYREKTORA – Mistrz Kominiarski inż. Grzegorz Łysak 606-261-967

Al. Róż 14, 26-600 Radom

MAPKA DOJAZDOWA

sloneczko-kominiarz.eblur.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY