Kilka słów o naszej firmie

Nasza firma istnieje od 2008 i przynależy do Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach przy ul. Warszawskiej 34. Założycielem firmy jest Technik Ochrony Środowiska, Mistrz Kominiarski z blisko 30 letnim doświadczeniem, Mistrz Murarski, Członek Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach, Prezes oddziału Korporacji Kominiarzy Polskich w Opolu Oddział Kielce  Edward Łysak.

Zatrudniamy 20 osób, więc nie jesteśmy firmą „jednoosobową” i w razie pilnych zgłoszeń jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zadania w ekspresowym tempie. Dzięki profesjonalnemu zespołowi kominiarzy świadczymy usługi na terenie województw: Świętokrzyskie, Mazowieckie, Małopolskie, Śląskie. W chwili obecnej posiadamy 8 zakładów rejonowych w podanych miastach z doborową kadrą pracowniczą.

Firma świadcząc usługi na najwyższym poziomie wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt na rynku tj. anemometry, detektory gazu, lokalizator kominowy, kamery inspekcyjne z funkcją nagrywania, komputer ciśnieniowy i cała reszta pozwalająca nam świadczyć kompleksowe usługi na jak najwyższym poziomie i najtrudniejszych warunkach.